Kas ir ātrie kredīti no 20 gadiem un kur tos saņemt?

Lai arī šķiet, ka 18 gadi ir tas vecums, kad teju ikviens ir nobriedis un gatavs uzņemties par savu rīcību sekas, tā ne vienmēr domā aizdevēji. Ātro kredītu izsniedzēji lielākoties vienmēr ātros kredītus izsniedz jauniešiem, kas sasnieguši vien 20 vai 21 gada vecumu. Turpini lasīt un noskaidro, kas ir ātrie kredīti no 20 gadiem, kur tos iespējams saņemt un kādas ir šāda naudas saņemšanas veida priekšrocības!

Ikdienā lietotāju un kreditētāju klientu vidū populāri ir kļuvuši salīdzināšanas portāli, piemēram, Netcredit, kuri sniedz plašu informāciju par ātrajiem kredītiem. Kādas ir šo aizņēmumu priekšrocības?

Ātrie kredīti no 20 gadiem un to priekšrocības

Ātrie kredīti 18, 20 vai 50 gados – būtiskas atšķirības nav novērojamas, un šāds īstermiņa aizdevums ir izdevīgs jebkurā vecumā. Dažas no šī aizņēmuma priekšrocībām ir iespēja:

  • izvēlēties no plašā klāsta. Banku un nebanku sektora aizdevēji, kas piedāvā saņemt ātros kredītus internetā, ir salīdzinoši daudz, un tas klientiem rada gan priekšrocības, gan jaunus pārbaudījumus. Galvenā priekšrocība slēpjas faktā, ka iespējams apskatīt pēc iespējas plašāku piedāvājumu, bet tas rada arī pārbaudījumu – izvēlēties uzticamāko un pieērotāko no tiem;
  • saņemt naudu ātri un vienkārši. Vai esi kādreiz domājis, kāpēc šos kredītus sauc par ātrajiem? Tieši tā, atbilde slēpjas saņemšanas procesā – nereti, lai naudu iegūtu savā bankas kontā, nepieciešamas vien 10-15 minūtes laikā;
  • pašam izvēlēties, kā un kur tērēt saņemto naudas summu. Aizņemoties līdzeļus, piemēram, no draugiem, būs nepieciešams izskaidrot, kam šī nauda nepieciešama, taču, saņemot ātro aizdevumu pie kreditētāja, šādi jautājumi izpaliks, un Tu naudu varēsi izlietot pēc saviem ieskatiem.

Taču, lai neapjuktu plašajā piedāvājuma klāstā, var palīdzēt salīdzināšanas portālā Netcredit pieejamā informācija. Par to, kā darbojas šis portāls, noskaidro raksta turpinājumā!

Ienāc salīdzināšanas portālā Netcredit un atrodi piemērotāko aizdevēju jau tūlīt!

Ātro kredītu izsniedzēji, piemēram, Mogo, Bino, Altero vai Latkredits, ir izveidojuši savus unikālos izsniegšanas un atmaksas noteikumus, tāpēc ir būtiski ar tiem iepazīties jau pirms līguma slēgšanas. Šādu pakalpojumu sniedz vairākas institūcijas, tostarp Latvijas Kredītu centrs.  Ieejot šādās mājaslapās, nepieciešams atrast sev vēlamo aizņēmuma veidu un iepazīties ar salīdzinājumu, to pētot vai nu pēc aizņēmuma apmēriem, vai atmaksas rermiņa, izsniegšanas vecuma u.c. Un ko darīt tālāk?

No kredītdevēja atrašanas līdz aizņēmuma veikšanai – daži soļi!

Garas rindas pie kreditētājiem viņu filiālēs, lieki iztērēts laiks un neapmierināti klienti – tas viss ir sen aizmirsts pagātnē, jo mūsdienās ātro kredītu saņemšana ir ļoti vienkārša. Kad esi portālā Netcredit atradis, Tavuprāt, uzticamāko un piemērotāko aizdevēju, nepieciešams doties uz aizdevēja mājaslapu un:

  1. reģistrēties. Reģistrācijas laikā jānorāda savs vārds, uzvārds, telefona numurs, kā arī bankas konta numurs uz kuru apstiprināšanas gadījumā saņemsi aizdevumu;
  2. nosūtīt aizdevējam pieteikumu. Pieteikumā jānorāda vēlamā aizņēmuma summa, kas nepārsniedz aizevēja ierobežojumus, kā arī atmaksas termiņš;
  3. sagaidīt atbildi. Apstiprinājuma vai noraidījuma atbildi saņemsi SMS veidā uz pieteikumā norādīto mobilo tālruni;
  4. saņemt naudu bankas kontā. Tas notiks ļoti operatīvi, pat 10 minūšu laikā, ja Tavs pieteikums būs apstiprināts kredītdevēja darba laikā, kā arī pārskaitījums tiks veikts vienas bankas ietvaros.

Esi atbildīgs un pirms līguma slēgšanas rūpīgi apdomā, vai atdot naudu nebūs grūtāk kā izdzīvot bez tās līdz nākamajai algas dienai. Ātrie kredīti no 20 gadiem ir plaši pieejami, un svarīgi apzināties, ka katrs klients pats uzņemas atbildību par savu aizņēmumu!