Dāvanas izvēle sportistam

Meklējot dāvanu sportistam, svarīgi atrast ko tādu, kas iepriecinās un būs arī noderīgs. Iespējams, tas ir kāds gadžets, kas atvieglos sporta treniņu. Vai arī tieši otrādāk – kāds aizraujošs piedzīvojums, kas ļaus pilnvērtīgi atpūsties, gūt jaunas emocijas un atjaunot enerģijas sparu jauniem treniņiem. Ir svarīgi izvēlēties dāvanas, kas iepriecina un atvieglo ikdienu. 

Šajā rakstā esam apkopojuši lieliskas dāvanas sportistam, kas iekļautas kategorijās kā praktiskas, oriģinālas un interesantas dāvanas svētkos. 

Praktiskas un noderīgas dāvanas

Visbiežāk tiek novērtētas tādas dāvanas, kas tiek pasniegtas ar mērķi. Dāvinātājs zina, ka jubilārs šo dāvanu izmantos un līdz ar to arī novērtēs. 

Ar praktisku dāvanu grūti nošaut garām, jo tā atvieglos dāvanas saņēmēja ikdienu. Šajā gadījumā – praktiska dāvana palutinās jubilāru ar noderīgu gadžetu, ko izmantot sporta treniņa laikā.

Bluetooth austiņas skriešanai

Lai padarītu dāvanas saņēmēja ikdienu ērtāku, lieliska dāvanas izvēle ir sporta bluetooth austiņas. Tās ir speciāli paredzētas skriešanai un garantēs netraucētu treniņu. Austiņas ar vadiem mēdz būt neērtas, aizķerties visnepiemērotākajos mirkļos un iztraucēt treniņa gaitu. Ar bluetooth austiņām šādu problēmu nav. Katrs mirklis, kas tiek pavadīts treniņā, būt pilnvētīgs un produktīvs. Bezvadu austiņas nodrošinās ar kvalitatīvu skaņu un ļaus sportistam gūt motivāciju jaudīgam treniņam.

Pulkstenis sportam

Katram sportistam ir svarīgi sekot līdzi savai pašsajūtai un treniņu progresam. Lielisks rīks ar ko veikt sava spēka uzskaiti ir sporta pulkstenis, piemēram, Garmin pulkstenis. Tas ir ikvienam sportistam zināms zīmols, kas garantē augstu kvalitāti un gadžetu precizitāti. Ar Garmin sporta pulksteni dāvanas saņēmējs varēs sekot līdzi savai sirds darbībai un izturībai, miega kvalitātei un stresa rādītājam, patērēto kaloriju un aktīvā laika uzskaitei. Šī ir laba dāvana ikvienam, kurš grib pilnveidoties un rast motivāciju sasniegt vairāk.

Ērta ūdens pudele

Pietiekama ūdens apjoma uzņemšana ikdienā ir ļoti svarīga, lai ķermenis spētu pilnvērtīgi funkcionēt. Tas jo īpaši svarīgi ir sporta treniņu laikā. Katram sportistam ir jābūt kvalitatīvai, ērti lietojamai un praktiskai ūdens pudelei. Tāda, kas nodrošina ar ātru pieeju ūdenim – arī kustībā. Ūdens pudele, kas būs izturīga un funkcionāla, ir lieliski piemērota dāvana ikvienam sportistam. Balstoties uz sporta veidu, ar ko dāvanas saņēmējs nodarbojas, izvēlies viņam piemērotāko ūdens pudeli. Vērā ņem pudeles materiālu un vieglumu, kā arī tilpumu un vāciņa ērtumu.

Oriģinālas un aizraujošas dāvanas

Dāvana, kas vienmēr iepriecinās un pārsteigs ar ko negaidītu, ir oriģināla dāvana. Tā nekad neatstāj vienaldzīgu un ļauj dāvanas saņēmējam nodoties kādā aizraujošā piedzīvojumā. 

Zemāk ir uzskaitītas oriģinālas dāvanas idejas, kuras noderēs gan sportā, gan atpūtā.

GoPro kamera aktivitāšu fiksēšanai

Sportistiem, kas nodarbojas ar skriešanu vai velo sportu, laba dāvana varētu būt GoPro kamera. To ērti iespējams piestiprināt pie galvas vai, piemēram, pie riteņa.  Ar lielisku video stabilizācijas funkciju GoPro kamera nodrošina ar kvalitatīvi nofilmētu materiālu arī kustībā. Šī tiek dēvēta par sporta kameru, jo ar to ērti iespējams nofilmēt gan skriešanas un velobraucienu maršrutus, gan dažādas sporta spēles un peldēšanas sacensības. Ikvienam, kam patīk fiksēt savas aktivitātes augstā kvalitātē, GoPro kamera būs lielisks sabiedrotais. 

Gaļas piegāde veselīgam uzturam

Nodarbojoties ar sportu un uzturot veselīgu dzīvesveidu, īpaša uzmanība jāpievērš arī savam uzturam. Izvēloties tikai augstākās kvalitātes un vietējos produktus, noteikti izdosies atrast veselīgākās iespējas. Gaļas Piegāde Jums ir uzņēmums, kas piegādā kvalitatīvu un svaigu gaļu līdz pat namdurvīm. Tas ietaupīs sportista laiku, jo nebūs jādodas uz veikalu vai vietējo tirgu pēc svaigākās produkcijas. Turklāt Gaļas Piegāde Jums uzņēmumam ir lieliska izvēle, piedāvājot pasūtīt gan svaigu gaļu, gan vārītas desas, gan arī šašlika marinādi atpūtai pie dabas.

Lidojums ar gaisa balonu jaunām emocijām

Ilglaicīgi nodarbojoties ar sportu, ikvienam kļūst zināms, ka svarīga ir arī pilnvērtīga atpūta. Nākošais treniņš vai arī tuvojošās sacensības var radīt satraukumu. Tāda gadījumā lieliska dāvana sportistam varētu būt kāds aizraujošs piedzīvojums, kas ļaus atrasties mirklī un ne par ko citu nedomāt. Viens no šādiem neaizmirstamiem piedzīvojumiem ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ļaus stundas garumā baudīt vēju matos, sajusties kā putnam debesīs un vērot skaisto Latvijas dabu. Jaunas emocijas un iedvesma ir garantēta.

Lai uzzinātu vairāk par šo dāvanu, iesakām izlasīt atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu. Tad arī nolemt, vai šī ir piemērota dāvana jubilāram.

Interesantas un negaidītas dāvanas

Jāatcerās, ka, lai arī lielākā daļa no dzīves sportistiem paiet saistībā ar sportu, tā tomēr nav visu laiku. Iespējams, ka vairāk par visu sportists novērtētu dāvanu, kas nav saistīta ar viņa sporta dzīvesveidu. 

Interesantas dāvanas var būt vienkāršākas, tomēr pasniegtas ar rūpēm un mīlestību. Zemāk uzskaitītas dažas idejas, kas noteikti liks dāvanas saņēmējam pasmaidīt.

Relaksējoša SPA atpūta

SPA atpūta ir lieliska dāvana jebkuros svētkos, jo tā izrāda rūpes un ļauj nodoties pilnvērtīgai relaksācijai. Balstoties uz dāvanas saņēmēju, iespējams izvēlēties – uzdāvināt kādu relaksējošu masāžu, SPA rituālu un veselu brīvdienu atpūtas piedāvājumu divām dienām. Šādas iespējas piedāvā daudzi augstas kvalitātes SPA centri kā, piemēram, Jūrmala SPA vai Usmas SPA. Vairāk par atpūtas iespējām lasi rakstā SPA atpūta Latvijā.

Pašdarinātas dāvanas

Reizēm dāvanai tiešām nav jābūt lielai, lai no sirds iepriecinātu. Interesanta dāvana, kas raisīs jubilārā platu smaidu un pateicību, būs kāda pašdarināta dāvana. Tas nozīmēs, ka dāvanas saņēmējs apsveikumā ir ieguldījis pūles, laiku un savu radošo enerģiju. Ja arī tu savu draugu vai radinieku vēlies apsveikt svētkos ar ko oriģinālu un radošu, smelies idejas blogā Pašdarinātas dāvanas.

Eleganti Swarovski auskari

Ikdienu pavadot sporta apģērbā, svētku mirkļi un īpaši notikumi tiek gaidīti vēl vairāk. Īpaši sievietēm, kurām patīk pucēties un skaisti saģērbties. Galu galā visa dzīve nepaiet vienīgi sportā. Skaista un eleganta dāvana sievietei jubilejā varētu būt sievišķīgi Swarovski auskari. Zīmola Nela Gems auskaru piedāvājums ir ļoti plašs un līdz ar to arī piemērots gan svētkiem, gan ikdienai. Auskari ar Swarovski kristāliem ļaus katrai sievietei sajusties kā karalienei.

Lai izdodas pārsteigt sportistu ar skaistu un noderīgu dāvanu svētkos!