Totalizators – kā izvēlēties piemērotāko?

Totalizators – kā izvēlēties piemērotāko?

Laikam ejot, mūsu prasības kļūst arvien augstākas. Tas ir attiecināms arī uz izklaides un atpūtas jomu. Sporta totalizatori ir ļoti pieprasīti, tādēļ katrs bukmeikeru kantoris cenšas piedāvāt ne tikai pievilcīgus koeficientus, bet arī virkni citu priekšrocību. Kā izvēlēties piemērotāko totalizatoru? Lasi un uzzini svarīgākos kritēriju šajā rakstā!

Par būtiskāko īsumā

Pateicoties interneta pieejamībai, sporta totalizatori ir burtiski eksplodējuši. Reti atradīsi tādu sporta fanu, kurš nav uzlicis savas prognozes kādā no bukmeikeru kantoriem. Tā ir iespēja ne tikai pakutināt savus nervus, bet arī tikt pie pieklājīgas naudas summas.

Svarīgākie kritēriji, pēc kuriem izvēlēties online totalizatoru:

 1. piedāvāto sporta pasākumu un veidu klāsta, uz kuriem var izdarīt likmes;
 2. koeficientiem un likmju veidiem jeb daudzveidības;
 3. mājaslapas uzticamības un ērtības;
 4. vai tiek piedāvāta mobilā aplikācija daudz ērtākai lietošanai no mobilajiem tālruņiem (kas šobrīd gūst virsroku pār desktop);
 5. piedāvātajām akcijām un bonusiem gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem;
 6. papildu produktiem vai aktivitātēm;
 7. atsauksmēm, zīmola uzticamības un popularitātes.

Katrs totalizators ir ieinteresēts, lai Tu izvēlētos tieši to, tādēļ maza izpēte un salīdzināšana ļaus atrast izdevīgāko opciju. Bet, nu, par visu pēc kārtas!

1. Piedāvājums

Pat mazākais totalizators piedāvās koeficientus uz pasaulē populārākajiem sporta notikumiem, piemēram, UEFA Čempionu līga, NHL, UEFA Eiropas līga, FIFA Pasaules kauss u.c., taču lielākie sporta totalizatori ir krietni paplašinājuši savu klāstu, piedāvājot arī koeficientus uz vietējā mēroga notikumiem un ar sportu nesaistītiem pasākumiem, piemēram, politisko partiju vēlēšanas vai kas piedzims superzvaigznei. Ja izklaides pēc gribi izmēģināt savu veiksmi arī uz šādām likmēm, izvēlies lielos bukmeikeru kantorus!

2. Koeficienti un likmju daudzveidība

Šis punkts ir jāsalīdzina vairākos totalizatoros ikreiz, kad vēlies izdarīt likmes. Viena sporta notikuma ietvaros likmes dažādos kantoros var svārstīties pat 15% robežās. Svarīgi, lai totalizators piedāvā gan vienkāršās, gan saliktās, gan live likmes, lai izvērtējot koeficientus, prognozes un savas finanses, Tu varētu izdarīt tādu likmi, kas pozitīva rezultāta gadījumā, dotu pēc iespējas lielāku laimestu.

3. Mājaslapa

Sen vairs nav tie laiki, kad pacietām lēnu lapas ielādes ātrumu un ilgu meklēšanu līdz atrasta vajadzīgā informācija. Ērtībām ir liela nozīme, turklāt tas liecina, ka totalizators domā ilgtermiņā, ir spējīgs ieguldīt attīstībā un rūpēs par savu klientu.

4. Mobilā lietotne

Mobilās aplikācijas krietni atvieglo mūsu ikdienu. Jo sevišķi būtisks kritērijs, ja sporta totalizatori ir Tava izklaide regulāri. Pateicoties aplikācijai, likmes var izdarīt daudz ātrāk neatkarīgi no tā, kur Tu atrodies.

5. Totalizatoru bonusi

Totalizatoru bonusi iedalās divās kategorijās:

 1. īpašie piedāvājumi jaunajiem klientiem;
 2. akcijas lielo sporta notikumu ietvaros.

Jaunos klientus ierasti sagaida depozīta bonuss (apmērs katrā kantorī var atšķirties) vai bezriska likmes konkrētas summas ietvaros. Savukārt esošie klienti ar līdzīgiem labumiem tiek iepriecināti, piemēram, UEFA Čempionu līgas vai Pasaules hokeja čempionāta laikā. Totalizatoru bonusi ir tie, ar kuriem kantori cenšas piesaistīt lietotāju uzmanību.

6. Papildu aktivitātes

Ja Tevi patiešām interesē sports, būtiski, lai totalizators sniedz papildu iespējas. Tā arvien populārāk kļūst:

 • individuālo sportistu, sporta komandu vai notikumu atbalstīšana;
 • LIVE un YouTube video veidošana ar intervijām;
 • TV raidījumi par sportu;
 • sporta bāri u.tml.

Ja totalizators rada interesantu saturu, tas noteikti ir liels plus un iemesls izvēlēties tieši šo zīmolu.

7. Atsauksmes un uzticamība

Izvēloties licencētus totalizatorus, Tu vari būt drošs, ka tas strādā atbilstoši likumam, ievērojot godīgu komercpraksi un nenododot Tavus datus trešajām personām. Pirms reģistrējies, izlasi internetā pieejamās atsauksmes un pārbaudi, vai totalizators ir saņēmis Latvijas Republikas Izložu un azartspeļu uzraudzības inspekcijas licenci!

Neriskē un liec likmes tikai uzticamās totalizatoru mājaslapās, kā arī izvērtē savu finansiālo situāciju!